Сірокко™ Дуо

Код товара: 1208005

Описание

Подробности

Подвійна дія - подвійний ефект

Комплект у твін пак упаковці для захисту ріпаку озимого та ярого, пшениці озимої від комплексу гризучих та сисних шкідників, а також рослиноїдних кліщів

Культури
Пшениця озима
Ріпак озимий
Ріпак ярий
Діючі речовини
диметоат 400 г/л
лямбда-цигалотрин 100 г/л
Препаративна форма
концентрат емульсії Сірокко
мікроемульсія Брейк
Упаковка
твін пак упаковка: Сірокко, 4,2 л + Брейк, 0,45 л

Переваги:

  • широкий спектр дії проти шкідників, включаючи рослиноїдних кліщів;
  • поєднання системної та контактної дії;
  • «нокдаун»-ефект за рахунок високого вмісту піретроїду;
  • тривалий захист за рахунок вмісту фосфорорганічного інсектициду;
  • висока ефективність за різноманітних погодних умов.

Призначення комплекту Сірокко™ Дуо*:

для захисту ріпаку озимого та ярого, пшениці озимої від комплексу гризучих та сисних шкідників, а також рослиноїдних кліщів.

Діючі речовини:

диметоат, 400 г/л (Сірокко™) і лямбда-цигалотрин, 100 г/л (Брейк®).

Препаративна форма:

Сірокко™ - концентрат емульсії, Брейк® - мікроемульсія.

Характеристика діючих речовин:

диметоат належить до класу фосфорорганічних сполук (складний ефір фосфорної кислоти). Він швидко поглинається листям, стеблами і корінням рослин та переноситься далі в акропетальному напрямку.Лямбда-цигалотрин відноситься до класу синтетичних піретроїдів і володіє контактно- кишковою, репелентною дією.

Механізм дії:

диметоат володіє високою системною активністю і контактною дією. В організмі шкідників інгібує холінестеразу, діючи на нервову систему і викликаючи пригнічення дихання та серцевої діяльності. Лямбда-цигалотрин швидко попадає в організм шкідників через кутикулу, порушує обмін натрію і калію в пресинаптичній мембрані, що провокує безперервне нервове збудження в м'язах та призводить до паралічу.

Швидкість і симптоми впливу:

протягом декількох хвилин після обробки настає дезорієнтація шкідників, вони припиняють харчуватися, після чого гинуть у результаті загального паралічу.

Період захисної дії:

не менше 14 діб.

Фітотоксичність:

у рекомендованих нормах витрати комплект препаратів нетоксичний для рослин.

Обмеження:

комплект дуже небезпечний для бджіл. Проводити обробку рослин слід за швидкості вітру не більше 1 - 2 м/с, в ранкові та вечірні години, допускається - вдень в похмуру, прохолодну погоду, коли бджоли не вилітають з вулика. Прикордонно- захисна зона для бджіл - не менше 4 - 5 км, обмеження льоту бджіл - 120 - 140 годин, попереднє оповіщення місцевих бджолярів за 4 - 5 діб.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати Шкідник Строк очікування

Пшениця озима

Один комплект на 6 га

Клоп шкідлива черепашка, п'явиці, злакові мухи, попелиці, трипси

30 (2)
Ріпак Один комплект на 5 га Хрестоцвіті блішки, ріпаковий трач, стручковий комарик, попелиці, прихованохоботник

обприскування проводять у період вегетації культур, коли на полі з'явилися шкідники в кількості, що перевищує економічний поріг шкідливості.

Приготування робочого розчину:

бак обприскувача заповнюють приблизно на третину об'єму водою, вмикають мішалку і по черзі додають необхідну на одну заправку обприскувача кількість препаратів. Бак обприскувача продовжують заповнювати водою з одночасним перемішуванням робочого розчину для досягнення його однорідності. Перемішування продовжують і під час обробки рослин. Робочий розчин необхідно використанти у день приготування.

Сумісність:

комплект Сірокко™ Дуо* сумісний з більшістю інсектицидів і фунгіцидів, за винятком лужних. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність. Забороняється використовувати з гербіцидами з групи сульфонілсечовин.

Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в такому порядку: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ (МЕ) → РГ → РК → ПАР. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Витрата робочої рідини:

200 - 400 л/га