Пшениця озима "Вінок Поділля"

Обліковий номер: 006

Тип товару: Насіння

Культура: Пшениця озима

Виробник: Власне виробництво

Опис

Деталі

Насіння озимої м'якої пшениці "Вінок Поділля"

Занесений до Реєстру сортів рослин України в 2017 році.

Для вирощування в поліській, лісостеповій та степовій зонах України.

Біологічні ознаки. Короткостеблевой, середньостиглий, вегетаційний період 280-287 днів. Стійкий до вилягання. Зимостійкість вища за середню, посухостійкий. Стійкий до ураження борошнистою росою та бурою листковою іржею. Стійкий до проростання зерна в колосі та осипання. Різновид - ерітроспермум.

Якість зерна. Борошномельні та хлібопекарські показники відмінні. Зерно сорту містить 14,5-15,5% білка, 29,5-35,1% сирої клейковини. Сила борошна 320-452 Е.А., об'єм хліба зі 100 г борошна 1100-1200 мл, загальна оцінка хлібопекарських якостей 8,5 балів. Відноситься до сильних пшениць. При належній агротехніці генетика сорту забезпечує отримання високоякісного зерна.

Господарські ознаки.Сорт високоврожайний, інтенсивного типу.

В конкурсному випробуванні інституту за останні три роки середній урожай зерна сорту становив 97,6 ц/га і забезпечив прибавку зерна до національного стандарту (сорт Єдність) 10,9 ц/га. Максимальний урожай сорту склав 104,0 ц/га (ДСВ ІФРГ НАН України, смт Глеваха Васильківського р-ну Київської області).

Агротехнічні вимоги. Сорт необхідно вирощувати за інтенсивною технологією з внесенням оптимальних і високих доз мінеральних добрив. Специфічною для мінерального живлення сорту є необхідність ранньовесняного підживлення по мерзлоталому грунті і внесення добрив на бідних ґрунтах з осені (до або після посіву). З метою отримання високоякісного зерна необхідно передбачити внесення високих доз азотних добрив, в тому числі проводити третє підживлення після викидання колоса і обприскування посівів від шкідників і хвороб, особливо після викидання колоса.