Борей Нео

Код товара: 1208001

Описание

Подробности

Потрійний удар по шкідниках!

Унікальний трикомпонентний інсектицид для захисту зернових колосових,соняшнику та буряків цукрових від комплексу шкідників.

Культури
Буряки цукрові
Пшениця озима
Соняшник
Ячмінь ярий
Діючі речовини
альфа-циперметрин 125 г/л
імідаклоприд 100 г/л
клотіанідин 50 г/л
Препаративна форма
концентрат суспензії
Упаковка
каністра 5 л

Переваги препарату:

  • унікальна комбінація трьох діючих речовин;
  • висока швидкість дії та тривалий період захисту;
  • знищення прихованоживучих шкідників;
  • використовується на основних сільськогосподарських культурах.

Призначення:
трикомпонентний інсектицид для захисту зернових колосових, соняшнику та буряків цукрових від комплексу шкідників.

Характеристика діючих речовин:
Альфа-циперметрин належить до хімічного класу синтетичних піретроїдів, володіє швидкою контактно-кишковою дією, проявляє так званий «нокдаун-ефект». Імідаклоприд та клотіанідин – речовини із класу неонікотиноїдів з гострою контактно-кишковою дією та високою системною активністю, які відрізняються своєю розчинністю та рухомістю.

Спектр дії:
широкий спектр сисних та гризучих шкідників на основних сільськогосподарських культурах.

Механізм дії:
Борей® Нео* містить унікальний комплекс трьох діючих речовин, що відрізняються характером дії. Альфа-циперметрин не проникає в рослину, він
концентрується на її поверхні та/або в кутикулі. Володіє дуже швидкою контактно-кишковою дією, впливає на нервову систему комах, порушуючи проникність клітинних мембран та блокуючи натрієві канали. Проявляє досить тривалу залишкову, а також репелентну дію. Клотіанідин менш рухомий та менш розчинний порівняно з імідаклопридом, тому краще затримується в тих частинах  рослин, на котрі він попав. Володіє потрійною дією – контактною, кишковою та системною. Імідаклоприд більш розчинний, ніж клотіанідин, швидше поглинається рослинами та переміщується по тканинах, не даючи комахам можливості завдати рослині суттєвих пошкоджень. Крім того, за рахунок поступового перерозподілу цієї діючої речовини в рослині підтримується її постійна ефективна концентрація в найбільш уразливих частинах – листках і колосі. 

Ці три діючі речовини ефективні не тільки поодинці, а й володіють вираженим синергізмом, впливаючи на різні етапи передачі нервового імпульсу.

Альфа-циперметрин впливає на натрієві канали, а неонікотиноїди блокують рецептори, викликаючи зростання концентрації ацетилхоліну в синапсі. Синергізм проявляється в одночасному надмірному збудженні пресинаптичних і постсинаптичних нейронів. Швидкість впливу: препарат починає діяти відразу після потрапляння на рослину. Протягом однієї години після надходження діючих речовин в організм шкідників вони припиняють живитися, їх загибель настає протягом 24 годин.

Рекомендації щодо застосування:
посіви пшениці проти хлібних блішок, буряків – проти бурякових блішок обприскують у фазу сходів. Проти інших шкідників обробку проводять у період вегетації культури за їх появи у кількості, що перевищує економічний поріг шкідливості.

Культура Шкідник Норма витрати препарату, л/га
Пшениця озима Хлібні блішки, клоп шкідлива черепашка, хлібні жуки, попелиці, п’явиці,
трипси
0,15 - 0,3
Хлібний турун, злакові мухи 0,2 - 0,4
Ячмінь ярий Попелиці, п’явиці, злакові мухи, трипси  0,15 - 0,3
Буряки цукрові Довгоносики  0,2 - 0,4
Листкова попелиця, лучний метелик, блішки  0,15 - 0,3
Соняшник Шипоноска, лучний та стебловий метелики, попелиці, бавовникова совка 0,2 - 0,4
0,2 - 0,4 (А)

Обмеження:
Борей® Нео* високотоксичний для бджіл (прикордонно-захисна зона для бджіл – не менше 4 - 5 км, обмеження льоту бджіл – не менше 4 - 6 діб).

Сумісність:
Борей® Нео* сумісний з більшістю пестицидів, за винятком лужних препаратів. У кожному конкретному випадку необхідно попередньо перевірити змішувані компоненти на сумісність і фітотоксичність щодо оброблюваної культури.

Витрата робочої рідини:
100 - 200 л/га.